Olen Erli Tammet.

Aktiivselt olen pildistanud viimased 6 aastat. Olen see õnnelik, kellel on õnnestunud oma hobist kasvatada igapäevane töö.

Minu missioon:

Pakkuda oma klientidele fotosid läbi helgema, valgema pilgu. Armastan ilu ja loomulikkust, püüan seda edasi anda ka oma fotodel. Pean oma missiooniks, et minu kliendid tuleksid pildistama ja saaksid oma mälestused väärikalt talletada/vormistada. Et pildid ei jääks arvuti sügavustesse, kus nende püsima jäämine on küsimärgi all.

Minu moto:

Rohkem kvaliteeti – see tähendab, et minult saab vähem kaadreid, kuid need on väga hoolikalt valitud. Töötlen kõiki pilte individuaalselt. Hindan väga fotoprindi kvaliteedi väärtust. Pakun ja otsin parimaid võimalusi, et teie mälestused saaksid väärikalt vormistatud.

 Elukestev õpe – pidevalt uued situatsioonid, väljakutsed, muutused tagavad selle, et ei teki mugavustsooni. Ootan oma armsatelt klientidelt tagasisidet ja konstruktiivset kriitikat, et parimal moel oma oskusi arendada.

Areng- Investeerin pidevalt uutesse dekoratsioonidesse, et klientidele põnevaid lahendusi pakkuda.

Minu huvialad:

 Joonistamine, maalimine

Floristika – olen õppinud ja naudin kimpude ja lilleseadete tegemist. Kasutan oma oskusi meisterdada lilleseadeid ja muid kompositsioone oma fotosessioonidel.

Kaartide valmistamine – olen aastaid teinud erinevateks tähtpäevadeks kaarte, kinkekaarte ja rahataskuid. Tehtud töödega saate tutvuda :https://www.facebook.com/Erlylooming/

Roosid – need on mu nõrkus! Rajan vaikselt oma unistuste roosiaeda pakkudes suvel võimalust ka oma klientidel sellest osa saada.

Minu stuudio:

Minu armas, väike, valgusküllane stuudio asub Antsla linnas. See on kodustuudio.

Suvel pildistan ka oma iluaias. See on pidevas arengus.

Minu stiil: 

Romantiline – minu fotod on valdavalt helged, valged, romantilised. Armastan säravaid ja selgeid värve, ilma filtrite ja toonideta. Need ei lähe kunagi moest.

 Portreed – nii täiskasvanutest kui lastest, panevad mu hinge kõige rohkem rõkkama.

Läbitud koolitused :

Vastsündinu pildistamise koolitus Juhendaja: lastefotograaf Nele Tasane Mahus 6h

 Tartu Kõrgem Kunstikool “ Fotograafia kursus” mahus 112 akadeemilist tundi

Lumiere Stuudio “Lisavalguse kasutamine fotograafias” 12 akadeemilst tundi.   Juhendaja: Rene Türk

 Tähendusliku pildistamise fotokursus “ Minu rada”
Paari,- naise,- beebi-, pere- ja pulmapildistamine, jaanuar-mai 2018, juhendaja Grethe Rõõm

Parimat soovides,

Erli