Käisime perega Erly juures esimest korda pea 5 aastat tagasi. Ta võitis koheselt meie südamed oma soojuse ja rõõmsameelsusega. Meile sobis väga, et polnud ajalist pinget peal. Lapsi pildile püüdes on nõus sama aegselt ka monoetendust andma, peaasi, et pilt saaks tehtud. Julgen soovitada ja kiidan väga. Südamega asja juures.
PS! Super valik imelisi kleite

Oleme alati Erli juurde tagasi tulnud. Mitmeid aastaid juba pere pilte teinud, seda põhjusel, et saame alati väga lahedad, huvitavad ja südamlikud perepildid. Kõik soovid saavad täidetud ja oleme rahul. Erli on väga sõbralik ja saab lastega suurepäraselt hakkama. Kuidagi alati õnnestub neid selliseid erilisi hetki jäädvustada ilma suure pingutuseta. Oleme juba aastaid koostööd teinud ja kindlasti jätkame.

Erly juures pildistamine on alati meeldiv ja soe kogemus. Valminud piltidel on imelised värvid. Kindlasti kohtume tulevikus veel ning soovitan alati ka kõikidele sõpradele ja tuttavatele.

Erly pildid on väga hea kvaliteediga ja alati on ta meie jaoks leidnud meile sobiva aja. Oleme käinud 5 aastat järjest oma poja kasvamist jäädvustamas ja on kõik need viis aastat tõesti väga ilusad pildid ja nüüd ootame millal valmib kõigest 5 aastast pildiraamat. Mis võikski olla lapsele parim kink. Suured suured tänud ,et oled meile teinud toredad ja väga kvaliteetsed pildid.

Erly on juba aastaid meie perefotograaf, sest mulle meeldib tema stiil ja juhendamine. Tema juurde minnes on tunne nagu läheks sõbrale külla, sest ta on lihtsalt nii soe ja armas inimene. Meie olukord on üsna kaootiline, sest käin tema juurde pildistama nelja väikelapsega aga Erly saab alati hakkama ja pildid on lihtsalt vapustavad. Väga soovitan!

Erli sai fotograafiks valitud jusnimelt stiili pärast, läbiv romantiline noot ja helged pildid. Inimesena väga meeldiv ja klapp tekkis koheselt. Fotograafina oskab juhendada ja märkab väikseid detaile. Ja isegi, kui lähed täiesti ilma mõteteta pildistama, siis pildid tulevad alati paremad kui oskad oodata!

Erly on super fotograaf. Ta on väga soe ja kannatlik oma tôös, mis meie väikeste laste puhul ülioluline. Oskab jäädvustada emotsiooni ja inimest nii ehedal kujul. Meie pere on Temaga pildistamas juba mitmendat korda. Stuudio ja kleidid on lihtsalt võrrrratud. Aitäh Sulle

Sinu teenuseid kasutame, sest meile meeldib Su käekiri nii pildistades, kui fototöötluses. Pluss Sul hea oskus kohaneda ootamatute olukordadega ning võluda imetoredad pildid.

Me oleme 4 korda käinud pildistamas kogu perega ja kindlasti läheme veel. Mulle väga meeldivad Erli pildile püütud momendid. Pildistamisel tunnen end väga koduselt ja loomulikult. Lisaks on tulemus lihtsalt suurepärane.

Erly on meie pere lemmik juba aastaid, esmakordselt läksime tema juurde tuttava soovitusel ning jäime juba siis väga rahule. Meie jaoks ei ole probleemiks, et peame Erly juurde jõudmiseks teisest linnast kohale sõitma – tulemus on seda 100% väärt.
Stuudiosse jõudes oli kohe tunne nagu oleks sõbrannale külla tulnud ja ka lapsed tunnevad end vabalt. Meeldib, et puudub ajalimiit, mis mitme lapsega minnes on minu arvates üli tähtis, samuti ka imeline romantiline stiil. Erly suudab alati kaunid pildid teha, mida koos perega aastaid ilus vaadata on. 🤍

Kindlasti see on hea, et kodule lähedal, ei pea kaugele sõitma.
Meeldib väga stuudio, mõnusad, helged toonid.
Fotograaf ise väga tore ja sõbralik. Alati julgustad ja soovitad mida teha ja kuidas olla.
Pildid alati loomulikud,pole üle tuunitud.
Paindlik graafik. Alati leiad kliendile sobiliku aja.
SUPER!!!